Kucie i wiercenie otworów w betonie Poznań | EVERTON

Kompleksowe cięcie betonu – Poznań

Cięcie betonu to proces kontrolowanego piłowania, wiercenia i usuwania betonu wykonywany przez wykwalifikowanych pracowników przy użyciu specjalnych pił z impregnowanymi diamentowymi ostrzami. W przeciwieństwie do tradycyjnej metody młota udarowego, nowoczesne cięcie betonu pozostawia gładkie wykończenie i wykorzystuje wodę, aby nie tworzyć kurzu ani bałaganu. Firma EVERTON to kompleksowe przedsiębiorstwo zajmujące się piłowaniem, wierceniem oraz cięciem w betonie. Nasz profesjonalny personel posiada sprzęt, doświadczenie i wiedzę specjalistyczną, aby szybko i bezpiecznie wykonywać wszelkiego rodzaju usługi w zakresie cięcia betonu.

Nasz dział usług realizował prace wyburzeniowe na zakładach:

 • Bridgestone Kalmar
 • Cementowana Lafarge
 • Post Morski Gdańsk
 • Cukrownia Kruszwica

Jeśli wymagane jest rozbicie, EVERTON dysponuje pełnym zakresem narzędzi do wyburzania betonu, aby wykonać dowolne prace wyburzeniowe. Prace wyburzeniowe wykonujemy przy użyciu zdalnie sterowanych robotów DXR marki Husqvarna. Maszyny potrafią przejechać przez każdy otwór drzwiowy. Co więcej, mogą nawet przesuwać się po schodach lub pracować na wysokości na specjalnych platformach.

Bogata oferta usług z zakresu kucia betonu obejmuje:

 • kucie ścian, tynków, posadzek, schodów stropów,
 • kruszenie nożycami słupów, belek,
 • rozrywanie posadzek betonowych,
 • kucie pali i fundamentów,
 • innych konstrukcji betonowych oraz ceglanych.

Podczas wiercenia otworów w betonie oprócz użycia odpowiedniego sprzętu, trzeba także mieć pod ręką narzędzia do usuwania resztek pyłu z otworu. Może to być sprężone powietrze, szczotka druciana, a najlepiej odkurzacz próżniowy.

Wiercenie otworów w betonie za pomocą specjalistycznego sprzętu w Poznaniu

Wiercenie w murze lub w ścianach betonowych wymaga użycia do tego specjalistycznych maszyn. Wykonywanie odwiertów w betonie, głównie ze względu na bezpieczeństwo, lepiej powierzyć kompetentnym osobom. Jako doświadczona firma wykonujemy odwierty w betonie za pomocą odpowiednich wiertarek wyposażonych w dwa rodzaje wierteł – wysokowydajne wiertła diamentowe oraz koronowe. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem – przed wierceniem dokładnie sprawdzamy skład kruszywa betonu oraz obecność kabli zbrojenia lub naprężenia.

Jeśli klient zamierza nabyć maszynę i samodzielnie przeprowadzić wiercenie w betonie, powinien zwrócić uwagę na trzy ważne kwestie, a mianowicie:

 • czy w maszynie można ustawić odpowiednią prędkość,
 • czy maszyna wyposażona jest we wskaźnik głębokości,
 • czy maszyna posiada odpowiednią przyczepność oraz uchwyt.

Ciecie, kucie, czy też wiercenie betonu wymaga użycia odpowiedniej wiertarki, a także samych wierteł, o czym już było wspomniane. Tylko wtedy uda się wykonać pracę dobrze i, co najważniejsze, bezpiecznie.

Mieszkasz w Poznaniu i jesteś zainteresowany naszymi usługami? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą, przejrzyj galerię zdjęć, by zobaczyć jak działamy, a następnie skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

kucie betonu 1
kucie betonu 2
kucie betonu 3