Kucie i wiercenie otworów w betonie Szczecin | EVERTON

Kucie, cięcie betonu – Szczecin

Firma EVERTON świadczy profesjonalne usługi w zakresie kucia, cięcia i wiercenia głównie w betonie zbrojonym, a także w innych materiałach wykorzystywanych w budownictwie. Obszar działania przedsiębiorstwa to głównie Szczecin. Nasze prace umożliwiają rozbiórki, wyburzenia oraz adaptacje bez naruszania statyki obiektu i zapylenia.

Nasz dział usług realizował prace wyburzeniowe na zakładach:

  • Bridgestone Kalmar
  • Cementowana Lafarge
  • Post Morski Gdańsk
  • Cukrownia Kruszwica

Posiadamy specjalistyczne maszyny, głównie piły, umożliwiające cięcie betonu na sucho, które kontrolują pękanie betonu za pomocą odpowiedniego systemu. Umożliwiającego kucie zarówno na sucho, jak i na mokro. Obrót ostrza łączy się z opatentowaną płytą poślizgową poprzez wywieranie nacisku na powierzchnię, aby zapobiec odpryskom i przypadkowym pękaniom. Piły do kucia betonu posiadają system o niskim poziomie hałasu, który pozwala na stosowanie systemu w obszarach mieszkalnych przy minimalnych zakłóceniach. Ten system tnie na sucho niskim pyłem, który nie plami barwionego betonu. Posiadamy rozległą wiedzę w branży, połączoną umiejętnościami i doświadczeniem. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Obszar naszej działalności to głównie Szczecin.

Wiercenie otworów w betonie

Do wykonywania usług związanych z wierceniem w betonie używamy specjalistycznego, nowoczesnego sprzętu, jakim są m.in. wiertarki rdzeniowe. Dzięki nim możliwe jest precyzyjne wycinanie okrągłych otworów do prac elektrycznych, hydraulicznych i innych. Nasze wiertarki rdzeniowe są w stanie wiercić otwory za pomocą tzw. wierteł diamentowych o różnych średnicach. Możliwe jest wiercenie otworów pod kątem, w pionie lub poziomie, nad i pod ziemią.

Wiercenie rdzeniowe wykorzystywane jest do prac wykonywanych na:

  • dachach,
  • sufitach,
  • mostach,
  • ścianach,
  • tunelach,
  • jezdniach.

Wykonywanie odwiertów w betonie jest często wykorzystane podczas prac renowacyjnych, np. podczas przygotowywania otworów na przewody, rury, zmiana trasy kabli itp. Technika diamentowa to solidna i wytrzymała metoda wiercenia zarówno w betonie, jak i każdym innym materiale budowlanym, zapewniająca dokładne i wydajne wiercenie.

Wiercenie techniką diamentową można wykonywać zarówno poziomo, jak i pionowo przez beton. Tego typu odwierty stosowane są w aplikacjach wymagających okrągłych wycięć oraz precyzyjnych średnic i głębokości. Wyróżnia się piłowanie płaskie, typowe do wykonywania wierceń w chodnikach, płytach podłogowych wykonanych z betonu, nawierzchniach drogowych, dachach itp. Z kolei pionowe piłowanie betonu wykorzystywane jest głównie przy ścianach. Firma EVERTON świadczy usługi na wysokim poziomie. Zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, posługujących się najnowszym sprzętem oraz technologiami. Każde zlecenie realizowane jest na czas, zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się wykonywaniem odwiertów w betonie na terenie Szczecina, trafiłeś pod właściwy adres. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do nawiązaniu kontaktu drogą telefoniczną lub mailową.

kucie betonu 1
kucie betonu 2
kucie betonu 3