Praca

Jesteśmy firmą należącą do czołówki w branży techniki diamentowej działającej na polskim rynku. Charakteryzujemy się dynamiką działania, wysoką kulturą organizacyjną oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi dostępnymi na rynku budowlanym.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani pracą w Everton, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami (wszelkie informacje kontaktowe w zakładce KONTAKT).

AKTUALNIE SZUKAMY:

Serwisant – mechanik

Cała Polska

Wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn, używanych w branży technika diamentowa takich jak: wiertnice, przecinarki dużej mocy, szlifierki, piły, roboty zdalnie sterowane.
Możliwa również sporadycznie praca w terenie.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – obowiązkowo;
  • znajomość obsługi maszyn; wyczucie techniczne w zakresie pracy urządzeń;
  • bardzo dobra wiedza techniczna; umiejętność czytania schematów maszyn i rysunków technicznych;
  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie / techniczne
  • prawo jazdy B
  • wysoko rozwinięte umiejętności takie jak samodzielność, odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy indywidualnej i w zespole.

Zapewniamy:

  • umowa o pracę, pełen etat

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami. "Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Everton Przedsiębiorstwo Specjalistyczne, Bolechowo 62-005, ul. Poprzeczna 1.  Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”