• o nas 1
  • o nas 2
  • o nas 3

Everton Technika Diamentowa jest dziełem handlowo serwisowym firmy Everton Przedsiębiorstwo Specjalistyczne. Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się bezpośrednio usługami z wykorzystaniem techniki diamentowej. W wielu dziedzinach nasza firma po raz pierwszy wprowadziła na rynek nowe rozwiązania techniczne np. roboty zdalnie sterowane itd. Posiadamy autoryzację Husqvarna Construction.
Dział usług przez wiele lat ściśle współpracował z siecią wypożyczalni EWPA Majster na terenie całej Polski. Nasze usługi i produkty były dostępne w 24 oddziałach w kraju. W zakresie sprzedaży uruchomiliśmy dystrybucję maszyn i narzędzi w systemie ‘Flota’ - jest to jedyna kompleksowa oferta dostępna na rynku.
Nie zajmujemy się sprzedażą internetową – oferowane przez nas produkty czy usługi wymagają przygotowania naszych klientów i przekazania naszej wiedzy i doświadczenia. Kierujemy się hasłem TYLKO DLA PROFESJONALISTÓW

W roku 2014 nasza firma zawiązała ścisłą współpracę z siecią wypożyczalni Kiloutou oraz światowym liderem w branży techniki diamentowej Husqvarna Construction Products. W ten sposób połączone zostały działania trzech firm z dużym doświadczeniem oraz potencjałem technicznym. Bierzemy czynny udział we wspólnych przedsięwzięciach na największych placach budów, prezentacjach w zakładach przemysłowych oraz targach branżowych. Wymiana informacji oraz wzajemne wsparcie daje dzisiaj naszym wspólnym klientom profesjonalną obsługę.

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne EVERTON
ul. Janikowska 36
61-070 Poznań
biuro@evert.pl